***

ucurtma , kite -->

Uçurtma bayramı vardı , hadi değişiklik olsun bizde gidelim dedik . Yapıp uçurtmamızı gittik şenliğe . Her zamanki grubumuz tamamdı . 3 erkek 2 kız . Sonra en güzel uçurtma yarışmasına katıldık ve 4. olduk . Çok kızdık torpil var dedik ama olsun , bizim gözümüzde uçurtmamız en güzeliydi . Ardından aldık uçurtmamızı koyduk rüzgarın önüne . Uçmadı inatçı uçurtma , saatlerce uğraştık ama uçmadı . Ne denediysek , ne yaptıysak beceremedik bir türlü . Sonra herkes dağılmaya başladı . Tek tük birileri kalmıştı ama biz inat etmiştik bir kere . Tekrar tekrar denedik , uçurtma inatçıydı ama biz ondan daha da inatçıydık . Sonunda uçtu uçurtma , hem de ne uçma , zor zaptediyorduk uçurtmayı . Biz uçurtmayı en son uçuran kişiler olmuştuk . Çok az kişide görse , en sonda olsa uçmuştu ya uçurtma şanslıydık . Şanslıydık çünkü uçmamış olsaydı da yinede bir uçurtmamız vardı en azından , en güzeli olduğuna inandığımız ve uçacağını hayal edebildiğimiz :)





Bir yerlerden MİM kaptım kendime , domuz gribi kaptım gibi oldu bu cümle ama neyse :)
MiM:Senin için 5 önemli yer ?
1- Kankamın evi – Orası bizim grubun ikinci evi gibi bir şey . Orası olmazsa olmaz yani
2- Göztepe Özgürlük Parkı – Çocukluğumdan beri vazgeçemediğim yerlerden biri , bizimle birlikte büyüdü , olgunlaştı sanki . Biz değiştik , biz değiştikçe o da değişti
3- Kadıköy – Düşündümde belli bir yer yerine kadıköyün her yeri önemlidir bir yerde benim için . Cafesiydi , barıydı , parkıydı , sinemasıydı . Kadıköy işte fazla söze gerek yok , hayatımız .
4- Nautilus – Canımız sıkılınca takıldığımız mekanlardan biri . Bu aralar pek gidemiyoruz ama
5- Adalar – Şimdi adaları yazmasam olmaz yani . Her gidişimizde yeni bir mecera , yeni bir anı verir bize
Mim isteyen varsa alabilir :)

Categories: ,

10 Responses so far.

Leave a Reply

    Blogger news

    Blogroll

    About