***


***************************************
Sevdiceğim ilerde olacak oğlumuz için mektup yazmış , eminim ki çok iyi , çok güzel bir anne olacak gelecekte , o günlerin gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum :)

***************************************


Oğlum canım...

İki saattir düşünüyorum. Hangi kelime seni anlatabilir diye ama bulamıyorum. O tatlı yüzün canlanıyor hayalimde. Sana kavuşmayı öyle istiyorum ki.
Çok güzel günler seni bekliyor bi tanem. Mükemmel bir baban ve kız kardeşin Masal. Ama bana söz ver, kardeşin Masal'ı çok fazla kıskanmak yok. Zaten baban yeterince kıskanç bebeğim:)

Öyle mutlu bir aile olacağız ki. Yuvamızda kin nefret olmayacak. En zor zamanlarımızda birbirimize kenetlenerek atlatacağız her şeyi.
Seni kucağıma verecekleri günü düşünüyorum da; işte bunu anlatmak çok zor bi tanem. Hayalin bile beni bu kadar mutlu ediyorsa, o anki hislerimi sana kavuştuğumda anlayacağım sanırım.

Minik bebeğim. Sürekli ağlayacaksın, acıkacaksın, altını kirleteceksin, hastalanacak ve gece bizi uyutmayacaksın. Sen o zamanlar isteklerini dile getiremesen de,  küçücük gözlerini her açıp baktığında, her ağladığında, her güldüğünde, annen ve babanı yanında göreceksin. Sana bütün sevgimizi vereceğiz ve sevgimizle besleneceksin.

Ve büyüyeceksin.
Anne Baba diyeceksin. Biz de babanla güzel yanaklarını öpüp öpüp doyamayacağız sana. Evimizin neşesi olacaksın. Sonra minik adımlar atmaya başlayacaksın. Senin yürüdüğünü görmek, bizi her zaman olduğu gibi yine mutlu edecek. Etrafı karıştırıp, kırıp dökmeye başlayacaksın. Söz veriyorum bi tanem, sana hiç kızmayacağım. Bize eşsiz bir mutluluğu yaşatan bu küçük ve tatlı şeye nasıl kızabilirim ki zaten.

Ve yine büyüyeceksin. Birlikte okula gideceğiz. Babanla birlikte okulda gösterilerini izlemeye geleceğiz. Sonra bir yandan seni izleyip, bir yandan da babanla dertleşeceğiz.
Oğlumuz ne de çabuk büyüdü...

Ve iyice büyüyeceksin.
Seni askere uğurlayacağız. Üzüleceğiz elbette ama bizi düşünme sen. Sen iyi ol yeter bizim için. Üzüntümüz sadece sana bir an önce kavuşabilmenin getirdiği sabırsızlık oğlum.

Canım oğlum dilerim;
Benim babanı sevdiğim kadar, seni de çok sevecek birini çıkarır karşına hayat. Bu sevgiyle doğan torunumuzu alırız kucağımıza.

Oğlum.
Hayalini kurmak nasıl da huzur veriyor bilemezsin.
Hadi gel artık. Gel de pamuk gibi yüzüne dokunalım bir an önce. Gel de mutluğumuza mutluluk kat bebeğim.
Gel de hayal olmaktan çıksın hissedilenler. Gel de kendi hikayemizi yazalım oğlum. Sen hele bir gel de...

Annen..

Categories:

3 Responses so far.

Leave a Reply

    Blogger news

    Blogroll

    About